Zaproszenia na chrzest ze zdjęciem

Każdy rodzic wie, jak ważnym momentem w życiu dziecka są chrzciny. Jest to w końcu pierwszy kontakt z religią, który będzie miał znaczący wpływ w dorosłym już życiu - czy to jako ułatwienie pewnych urzędowych spraw, czy jako podstawa niezachwianej wiary.


Tak niezwykle ważny moment wypada dzielić razem z najbliższą rodziną oraz przyjaciółmi, jak również warto przypieczętować go godną zapamiętania uroczystością po zakończeniu ceremonii. Ze względu na wyjątkowość okazji, nie powinno się jednak korzystać z ustnego przekazania zaproszenia - należy przygotować odpowiednie zaproszenia na chrzest, które w odpowiedni sposób przekażą wszystkie najważniejsze informację takie jak data, godzina oraz miejsce organizacji wydarzenia.

Starannie wykonane zaproszenia na chrzest

W tym my - czyli studio Photo Grafika - możemy zdecydowanie pomóc. Oferujemy Państwu zaproszenia na chrzest wykonane z wielką starannością, by spełniły one oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. W propozycji zawarliśmy między innymi kartki z laserowo wyciętymi zdobieniami w stylu Boho, jak również w stylach rustykalnym i nowoczesnym. Bardzo dużą popularnością cieszą się również w naszym sklepie zaproszenia na chrzest ze zdjęciem pociechy, które jest idealnie wpasowane w styl kartki. Zadecydujcie, jaką kartkę warto wybrać, dobierzcie do niej tematyczny wierszyk i cieszcie się wyjątkową, rodzinną ceremonią będącą bardzo ważnym momentem w życiu Waszej pociechy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl