Zaproszenie na chrzest – o czym warto pamiętać? 0

Chrzest jest pierwszą z ważniejszych uroczystości w życiu dziecka. Często na tę okazję wynajmuje się fotografa, a także urządza przyjęcie w domu lub wybranym lokalu. Po kilku latach, odświeżając sobie pamięć zdjęciami z pewnością na ustach uczestników uroczystości i rodziców pojawi się uśmiech. Nie każdy rodzic zdaje sobie jednak sprawę z tego, kto powinien zjawić się na tym wydarzeniu, kiedy wysłać zaproszenie oraz jaką formę powinno ono mieć.

czytaj całość »
Przygotowania do ślubu – o czym należy pamiętać? 0

Ceremonia połączenia dwóch osób węzłem małżeńskim niewątpliwie jest czymś niezwykłym. Niemniej jednak całe wydarzenie nie może obejść się bez stresu i często setek godzin przygotowań, by wszystko wyglądało dokładnie tak, jak zaplanowała to sobie przyszła para młoda. W wyniku pośpiechu można zapomnieć o wielu rzeczach, co w konsekwencji może wpłynąć na negatywne samopoczucie narzeczonych. Warto zapoznać się z listą niezbędnych czynności, które należy wykonać jeszcze przed ślubem.

czytaj całość »
Jak powinno wyglądać zaproszenie ślubne? 0

Ślub jest ceremonią, która zazwyczaj tylko raz zdarza się w życiu człowieka. To niesamowita chwila, do której latami wraca się pamięcią, przypominając sobie każdy jej element, w tym wystrój kościoła, sal, ubiór gości czy przygotowane na weselu atrakcje. Wspomnienia zapisane w głowie każdego z uczestników wydarzenia wracają, kiedy spojrzy się na zdjęcia lub kartki z zaproszeniami, które otrzymali. Te drugie mają istotne znaczenie szczególnie podczas planowania uroczystości, dlatego nie warto zapominać o ich starannym przygotowaniu.

czytaj całość »
Cztery pomysły na eleganckie zaproszenia ślubne 0

Ślub to jeden z najważniejszych momentów życia, dlatego warto zadbać, aby wszystko, co jest z nim związane, było wyjątkowe. Dotyczy to nie tylko długo wyczekiwanego wydarzenia, ale także każdego elementu przygotowań, w tym zapraszania gości. Aby ich zachwycić i wprawić w nastrój niecierpliwego oczekiwania na ten wielki dzień, wystarczy serdeczne spotkanie zwieńczone wręczeniem eleganckiej kartki. Zaproszenia ślubne różnią się wyglądem, a wśród najciekawszych pomysłów warto wymienić styl boho i rustykalny.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl