• Od 10.06.2024 do 20.06.2024 jesteśmy na urlopie.

    Wszystkie przyjęte zlecenia będziemy realizować po 20.06.2024.

    Pozdrawiamy

    Zespół PhotoGrafika

Ekskluzywne zaproszenia ślubne – Boho, wycinane laserem

Eleganckie zaproszenia ślubne zajmują szczególne miejsce wśród naszych projektów. Dlaczego? Gdyż zdajemy sobie doskonale sprawę, iż zaproszenia ślubne są faktycznym początkiem organizacji tej wyjątkowej ceremonii oznaczającej kolejny rozdział w życiu szczęśliwej pary. Między innymi dlatego też oferujemy jedynie ekskluzywne zaproszenia ślubne – rozumiemy, iż nie są one jedynie formalnością informującą gości o dacie i godzinie ceremonii, a są swoistym startem procesu, którego zakończeniem jest najważniejszy dzień w życiu Państwa Młodych. Co znalazło się w naszej propozycji? Przede wszystkim bogaty wybór różnorodnych eleganckich zaproszeń ślubnych dostępnych w naszej stałej ofercie - wśród nich znalazły się między innymi zaproszenia ślubne Boho, proste kartki ślubne ze zdjęciem oraz zaproszenia wycinane laserem. Każda propozycja jest spersonalizowana na potrzeby Państwa Młodych - można również uzupełnić kartkę o własny wierszyk lub inny, dowolny tekst, jak również o swoje imiona zdobiące wierzch bądź wnętrze kartki.

Eleganckie zaproszenia ślubne ze zdjęciem

W poprzednim sezonie klienci często wybierali ekskluzywne zaproszenia ślubne ze zdjęciem przygotowane na papierze fakturowym - jest to niesamowite połączenie, które z pewnością spodoba się zarówno zaproszonym, jak i samym organizatorom. Możecie iść więc Państwo ich śladem, bądź możecie sięgnąć po inną propozycję taką jak zaproszenia ślubne Boho lub z laserowo wycinanymi wzorami - wybór należy do Was. My możemy tylko zachęcić do zapoznania się z ofertą, co z dumą właśnie robimy. Zapraszamy!

Zaproszenia ślubne wycinane laserowo

Charakteryzują się przede wszystkim starannym wykonaniem oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów.

Nowoczesne i oryginalne wzornictwo zaproszeń ślubnych wycinanych laserem trafia w najbardziej wymagające gusta. Misterny wzór wycinany laserowo na pewno oczaruje zapraszanych gości.

Zaproszenia można dopasować do stylu i tematu przewodniego ślubu. Posiadamy wiele wzorów żeby sprostać wymaganiom Pary Młodej.

Wykorzystany do wykonania papier perłowy nadaje zaproszeniom niepowtarzalny wygląd. Zaproszenia prezentują się bardzo elegancko. Jest to gruby, piękny papier metalizowany z dwustronną powłoką perłową najwyższej jakości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl